Apie mus

Kartu net prieš vėją jau nuo 1991 m.

Kas mes esame?

Nepriklausoma, nepartinė, intelektuali ir pažangi nevyriausybinė jaunimo organizacija, puoselėjanti laisvės ir teisingumo idėjas, vienijami liberalių idėjų, besidalinantys žiniomis ir kuriantys galimybes saviraiškai.

Mūsų misija – skleidžiant laisvės idėjas, ugdant jauną, savarankišką asmenybę, atstovauti liberaliai mąstančios bendruomenės interesams visoje Lietuvoje.

Mūsų vizija – nepriklausoma, stabiliai tobulėjanti, atvira ir atpažįstama jaunų žmonių bendruomenė, kuri atsakingai atstovauja savo interesams nacionaliniu bei tarptautiniu mastu.

Nuotr. Olga Posaškova
2022 m. šis apdovanojimas buvo įteiktas Oleg Šurajev.
Apdovanojimas

Labiausiai laisvei nusipelnęs

Kiekvienais metais Sueigos metu yra apdovanojamas organizacijos narių akimis labiausiai laisvei nusipelnęs žmogus.

Tradicija rinkti labiausiai laisvei nusipelniusį Lietuvos liberaliame jaunime atsirado 1998 metais. Tarp „Labiausiai laisvei nusipelniusių“ jau yra Ričardas Gavelis, Algirdas Degutis, Marius Veselis, Algirdas Kaušpėdas, Marija Aušrinė Pavilionienė, Marijus Keršys, Viktoras Malinauskas, Valdas Adamkus, Fluxus ministerija, Algis Ramanauskas, Paulius Gritėnas, Rimvydas Valatka, Andrius Tapinas, Rasa Račienė ir kiti. Šiuo apdovanojimu taip pat yra apdovanoti ir „Maisto bankas“, LR Konstitucinis teismas ir „15min“ žurnalistinių tyrimų skyrius.

Skyriai

Kur mus gali rasti?

Lietuvos liberalaus jaunimo skyriai veikia net 26 savivaldybėse,  vienijantys daugiau nei 2 700 motyvuotų jaunuolių.