Paremk

GERBIAMAS SKAITYTOJAU,

 

Lietuvoje Nevyriausybinėms organizacijoms veikti nėra lengva – vyriausybė bei savivaldos tiesiog tam neskiria lėšų ir erdvių. Dar sunkiau yra politnėms NVO, kada išsakyta palaikoma politinė kryptis neretai atbaido ne tik valstybines organizacijas, tačiau ir privatų sektorių, kuris dažniausiai siekia išlikti apolitiškas.Tokioje situacijoje organizacijų veiklos pradeda strigti, kol galiausiai žlunga ar būna sustabdomos nenustatytam terminui. Siekdami panašių pasėkmių išvengti savo organizacijoje, stengiamės prisitraukti kuo daugiau privačių asmenų ar įmonių, kurios nesiekia apolitiškumo ar tiesiog skatina jaunimą veikti, paramos.

Mūsų tikslas – skleisti liberalias įdėjas visuomenės tarpe bei skatinti jaunimą veikti ir šviestis politikos ir valstybės valdymo srityje, gilinti savo žinias ir tapti patriotiškais piliečiais.

Šiems tikslams įgyvendinti inicijuojame daugybę veiklų, teikiame vyriausybei pozicijas bei rezoliucijas, rašome straipsnius, rengiame edukacinius renginius, dalyvaujame ir rengiame akcijas, skirtas valstybės šventėms paminėti. Neužmiršdami jaunatviškumo, per metus turime ir du didelius pramoginius renginius.

Šiai dienai, kad šios veiklos nesustotų, galime kreiptis į žmones, kurie neabejingi jaunimui arba liberalizmui. Mums labai reikalinga jūsų pagalba ir mes nuolankiai prašome skirti mums finansinę paramą, kad organizacija ir toliau galėtų gyvuoti bei ugdyti jaunimą. Paramą galite suteikti dviem būdais – skirti 1,2% Gyventojų pajamų mokesčio mūsų organizacijai arba atlikti banko perlaidą internetu.

Iš anksto dėkojame jums ir džiaugiamės palaikymu!

LLJ kontaktiniai duomenys:

Adresas: Konstitucijos pr. 23, LT- 08105, Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@laisve.lt

LLJ rekvizitai:

Lietuvos liberalus jaunimas
AB SEB bankas LT86 7044 0600 0130 4461
Įmonės kodas: 191938477