Apie mus

Lietuvos liberalus jaunimas – savarankiška, nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones visoje Lietuvoje bei puoselėjanti laisvės ir teisingumo idėjas. Esame jaunatviški, energingi, veiklūs ir atviri, vienijami laisvės idėjos, besidalinantys žiniomis ir kuriantys galimybes saviraiškai.

Pačioje pradžioje Lietuvos liberalus jaunimas tikrai nebuvo toks, koks yra dabar. Tais metais, kai prasidėjo pirmosios organizacijos užuomazgos, Lietuva vis dar įėjo į Sovietų Sąjungos sudėtį. Tačiau, nors ir netekusi nepriklausomybės ir savarankiškumo, Lietuva drąsiai žengė pirmuosius žingsnius link išsivadavimo ir savarankiškumo: kūrėsi Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis, aktyviai veikė Lietuvos laisvės lyga, tautinio ir kultūrinio tipo pogrindinės organizacijos, išauginusios ne vieną aktyvų nepriklausomos Lietuvos visuomenės veikėją.

Struktūra

Liberalizmas – politinė doktrina, ideologija ir politinės filosofijos kryptis, ginanti individualias žmogaus teises, laisvos rinkos ekonomiką su jai būdinga konkurencija, minimalų valstybinį reguliavimą ir nuosaikų reformizmą (darbininkų judėjimo srovę, atmetusią revoliucinį visuomenės santykių pakeitimo būdą, siekiant juos reformuoti) socialinėje srityje. Atsirado XVII a. Didžiojoje Britanijoje, suklestėjo laisvojo kapitalizmo laikotarpiu, tarpukariu patyrė krizę, o po Antrojo pasaulinio karo vėl atgimė.

Nuotraukų galerija

LLJ kontaktiniai duomenys:

Adresas: Konstitucijos pr. 23, LT- 08105, Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@laisve.lt

LLJ rekvizitai:

Lietuvos liberalus jaunimas
AB SEB bankas LT86 7044 0600 0130 4461
Įmonės kodas: 191938477