Pastaruoju metu tarp jaunimo vyrauja „mada“ vykti į užsienio šalis, pažinti kitas kultūras, pajusti atostogų dvasią. Tačiau ar žinojai, kad gali ne tik pakeliauti, bet ir susipažinti su kitų šalių jaunimu, sužinoti šį tą naujo apie save ir kitus, pažinti nematytus kraštus ir tai dar bus apmokėta?

Tokie yra tarptautiniai jaunimo mainai. Lietuvos liberalus jaunimas kiekvienais metais stengiasi išsiųsti kuo daugiau savo narių į tokius projektus, vienas iš dalyvių sutiko pasidalinti savo patirtimi ir mintimis apie šią galimybę.

„Balandžio 4-12 dienomis dalyvavau tarptautiniame projekte „Take a risk“, kuris vyko nuostabiame Turkijos mieste Marmaryje. Projekto tikslas, buvo supažindinti arba padėti įtvirtini turimas žinias apie taip vadinamus start-up’us ir ne tik tai. Projektas man suteikė nemažai teorinių žinių, bei padėjo ugdyti kompetencijas. Taipogi projekto metu susipažinau su labai įvairiais žmonėmis iš dar 11 šalių, tai padėjo gilinti angų žinias ir suprasti, kad mokyklos žodynėlio dalyvaujant tokiuose projektuose gali ir neužtekti. Įsimintiniausias dalykas iš viso projekto – beabejo 2 dienų žygis kalnuose, kuriuose ne tik pamatėme nuostabių vaizdų, bet ir su dalimi dalyvių susipažinome artimiau ir išmokome dirbti komandoje. Turėdamas antrą galimybę dalyvauti tokiame ar kitame projekte kuris duotų man naudos, tiek sužinoti apie dalyką kuris man įdomus, tikrai nesudvejočiau ir važiuočiau dar kartą.“ – savo įspūdžius pasakoja Vygantas Masalskas iš Panevėžio liberalaus jaunimo.

Pažink kitas kultūras, sužinok šį tą naujo ir tu! Sek naujienas ir lauk pakvietimų į kitus tarptautinius jaunimo projektus.