Lietuvos liberalus jaunimas
 • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

 • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

Telšių liberalaus jaunimo organizacija (TLJO)

 • Telšių liberalaus jaunimo Pirmininkė Gabrielė Kaminskytė
 • Tel. nr. +370 694 09780
 • El. paštas: gabrielekaminskyte@gmail.com
 • Nuoroda į puslapį: https://goo.gl/SX4vXH

Esi drąsus, žingeidus ir darbštus? Net jei ir ne, Telšių liberalaus jaunimo organizacija ragina tave jungtis prie mūsų ir išsiugdyti šias savybes drauge.  

 

Neseniai atsikūręs skyrius Telšiuose pradeda veikti iš naujo ir laužo per ilgai visuomenėje nusistovėjusius stereotipus:

 

 1. „Nenoriu į tas jūsų partijas“ – Telšių liberalaus jaunimo organizacija (kaip ir visi Lietuvos liberalaus jaunimo skyriai) yra nepolitinė, nepartinė ir pelno nesiekianti organizacija.
 2. „Aš nesidomiu politika“ – ja domėtis ir nereikia. Organizuojami renginiai, susitikimai dažnai glaudžiai siejasi su politikos sfera, tačiau dar dažniau būna sujungti su jaunam žmogui svarbiomis aktualijomis ir problemomis. Šalia to, nemažas kiekis renginių yra pramoginio pobūdžio.
 3. „Aš nieko nesuprantu apie liberalizmą“ – o tai dar geriau! TLJO ir yra suinteresuota skleisti liberalias idėjas, supažindinti visuomenę su jomis ir kuo daugiau jaunimo įtraukti į bendrą skyriaus  veiklą. Kitaip tariant, mums bus malonu mokyti tave, o vėliau  stebėti kaip tą patį darai ir tu.
 4. „Mano esamų/būsimų studijų kryptis niekaip nesusijusi su organizacija“ – visoje LLJ bendruomenėje esama labai įvairaus studijų spektro žmonių. Nebūtina studijuoti kažkokios specialybės ar turėti kažkuo ypatingų kompetencijų, kad galėtum dalyvauti organizacijos veikloje. Dar geriau – pažintys ir darbas organizacijoje išmoko labai daug naujų ir reikalingų įgūdžių, kuriuos vėliau gali pritaikyti bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje.
 5. „Aš studentas. Aš per senas“ – nebent tau virš 35.

 

Visuomet atviri naujoms idėjoms ir nebijantys iššūkių laukiame tavęs!

Lietuvos liberalus jaunimas, Visos teisės saugomos ©