Lietuvos liberalus jaunimas
  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

Taryba

LLJ Taryba yra vienerių metų kadencijai renkamas organizacijos organas, sudarytas iš 13 LLJ narių. Jos funkcijos apima LLJ Pirmininko ir LLJ Valdybos veiklos stebėjimą ir vertinimą, strateginių krypčių ir gairių formavimą bei įtvirtinimą.

LLJ Tarybos seniūnas

Lukas Stravinskas

Kontaktai

El. paštas: lukas.stravinskas@gmail.com
Mob. nr. : +370 603 61399

Lukas Stravinskas

LLJ Tarybos narys

Mantvydas Šemeta

Kontaktai

El. paštas: mantvydassemeta@gmail.com
Mob. nr. : +370 679 19548

14517628_10207214619825796_5386014698162457657_n

LLJ Tarybos narė

Rūta Ruginytė

Kontaktai

El. paštas: ruginyte.rutele@gmail.com
Mob. nr. : +370 60 28169

14600964_10205848635335368_5371472158845489482_n

LLJ Tarybos narys

Justinas Stanevičius

Kontaktai

El. paštas: jstanevicius@gmail.com 
Mob. nr. : +370 621 30661

justinas_stanevicius

LLJ Tarybos narys

Lukas Stanevičius

Kontaktai

El. paštas: Stanevlukas@gmail.com
Mob. nr. : +370 606 53005

14702289_1172270312839282_3634522248165861360_n

LLJ Tarybos narys

Leonardas Marcinkevičius

Kontaktai

El. paštas: Leonardas18@gmail.com
Mob. nr. : +370 648 34379

23167914_1705724326165675_8072866219270233482_n

LLJ Tarybos narė

Greta Gudauskaitė

Kontaktai

El. paštas: greta.gudauskaite@gmail.com
Mob. nr. : +370 662 29288

Greta Gudauskaite

LLJ Tarybos narys

Manvydas Jauga

Kontaktai

El. paštas: manvydas.jauga@gmail.com
Mob. nr. : +370 622 70734

19989807_1569113323122048_7773723985011123142_n

LLJ Tarybos narys

Mintautas Vilkelis

Kontaktai

El. paštas: mintautas.vilkelis@gmail.com
Mob. nr. : +370 675 88382

24173036_10154846847656459_3158964741986623633_o

LLJ Tarybos narė

Gabrielė Galinytė

Kontaktai

El. paštas: galinytegabriele1230@gmail.com

Mob. nr. : +370 614 72377

Galinytė Gabrielė

LLJ Tarybos narė

Dovilė Bieliauskaitė

Kontaktai

El. paštas: bieliauskaited@gmail.com
Mob. nr. : +370 604 52969

Dovilė Bieliauskaitė

LLJ Tarybos narys

Julijonas Šileika

Kontaktai

El. paštas: julijonassileika@gmail.com
Mob. nr. : +370 608 34659

Julijonas Šileika

LLJ Tarybos narė

Skaistė Damaškaitė

Kontaktai

El. paštas: damska00@gmail.com
Mob. nr. :+370 683 84266

Photo 21-08-2017, 9 34 03 PM
Lietuvos liberalus jaunimas, Visos teisės saugomos ©