Lietuvos liberalus jaunimas
  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

Nuotraukų galerija

Vasaros festas
LLJ Vasaros festivalis 2017

2017 metų liepos 21-23 dienomis, tradiciškai prie Rubikių ežero LLJ nariai iš visų Lietuvos skyrių rinkosi tam, kad susipažintų ir pabendrautų neformalioje aplinkoje, padiskutuotų laisvės tematika ir gamtos apsuptyje pabuvę parsivežtų daugybę įspūdžių.

Pavasario akademija (1)
Pavasario akademija 2017

2017 metų balandžio 7-9 dienomis, Kelmės rajono Kryžbarko sodyboje prabėgo dar vienas tradicinis LLJ renginys ``Pavasario akademija``. Dalyviai iš įvairių LLJ skyrių susirinko vienoje vietoje, kad išmoktų ir sužinotų daugiau apie liberalizmą, ekonomiką, tarptautinę politiką ir žmogaus teises pasitelkiant paskaitas, diskusijas, debatus.

laisve myleti
LLJ Akcija ``Už laisvę mylėti``

2017 vasario 14 dieną Nepriklausomybės aikštėje įvyko Lietuvos liberalaus jaunimo organizuota akcija ``Už Laisvę Mylėti``. Renginio metu vyko inscenizuota vestuvių ceremonija, kurios vedėju tapo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Mark Adam Harold. Akcijos tikslas - atkreipti dėmesį į partnerystės įstatymą, kuris jau nuo 2002-ųjų metų lieka neišspręstas bei skatinti toleranciją homoseksualioms poroms.

gimtadienis
25-asis LLJ gimtadienis

2017 metų sausio 21-ąją praūžė jau 25-asis Lietuvos liberalaus jaunimo gimtadienis!

sueiga
28-oji LLJ Sueiga

2016 metų spalio 15-16 dienomis Vilniuje įvyko 28-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga. Joje dalyvavo LLJ nariai iš visos Lietuvos, buvo priimti svarbiausi organizacijos gyvenimą formuojantys sprendimai. Vienos didžiausių jaunimo nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje pirmininku internetinio balsavimo metu buvo išrinktas Mantvydas Šemeta, organizacijos vairą vienerių metų kadencijai perėmęs iš Manto Šniokos.

esfl
ESFL Vilniaus Regioninė konferencija 2016

2016 metų rugsėjį Vilniuje Socialinių mokslų kolegijoje vyko Lietuvos liberalaus jaunimo kartu su European Students For Liberty organizuota Vilniaus Regioninė konferencija. Jos metu sulaukėme daugiau kaip 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų valstybių, pranešimus skaitė daugiau kaip 20 pranešėjų, savo srities ekspertų.

rudens akademija
LLJ Rudens Akademija 2016

2016 metų rugsėjo 17-18 dienomis įvyko LLJ Rudens akademija! Džiaugiamės susirinkusiu gausiu būriu aktyvių narių iš visos Lietuvos liberalaus jaunimo skyrių. Dviejų dienų programos metu vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai kontaktų užmezgimo, darbo komandoje, lėšų paieškos, projektų rašymo, žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos temomis.

vasaros mokykla
LLJ Vasaros mokykla 2016

2016 metų rugpjūčio 17-21 dienomis Bikuškio dvare įvyko tradicinė LLJ Vasaros mokykla. Renginyje dalyvavo per 30 dalyvių iš visos Lietuvos, sulaukėme pranešėjų iš įvairiausių sričių, ugdėmės asmenines ir darbo komandoje kompetencijas, analizavome laisvės idėjų principus ir istoriją Lietuvoje, susitelkėme ties bendrų renginių ir projektų kūrimu.

regionine
LLJ Regioninė konferencija Kaune

2016 metų liepos 30-31 dienomis Kaune įvyko LLJ Regioninė konferencija. Jos dalyviai iš Kauno, Utenos ir Jonavos liberaluas jaunimo skyrių dalyvavo diskusijoje su LLJ Pirmininku Mantu Šnioka, pokalbyje apie ideologijas ir įvairiausius jų kontekstus su LLJ senbuviu Vytautu Mitalu bei mokėsi rašyti svarbiausius organizacijos dokumentus, išreikšti ir atstovauti savo nuomonę institucijose, kitose organizacijose.

festas16
LLJ Vasaros festivalis 2016

2016 metų liepos 22-24 dienomis Anykščių rajone, prie Rubikių ežero praūžė Lietuvos liberalaus jaunimo Vasaro festivalis! Daugiau kaip pusantro šimto dalyvių tris dienas praleido liberaliausioje kompanijoje liberaliausiame vasaros renginyje. Kartu šokome, dainavome, dalinomės mintimis, diskutavome, sportavome ir buvome kartu.

laisves nuo mokesciu diena
Lietuvos laisvės nuo mokesčių diena 2016

2016 metų gegužės 18 d. šventėme Laisvės nuo mokesčių dieną! Pirmasis startas buvo duotas Vilniuje - nuo Baltojo tilto nuleidome 10 metrų ilgio čekį, kuriame matyti, kaip valstybė paskirsto mūsų sumokamus mokesčius. Vėliau renginiai išsisklaidė po visą Lietuvą!

LLJ Mokymai
LLJ Mokymai

2016 gegužės 22-ąją Vilniuje įvyko LLJ rengti mokymai apie veiklų viešinimą, komunikaciją, socialines kampanijas bei lėšų paiešką.

akademija
LLJ Pavasario akademija 2016

LLJ Pavasario akademija - kasmetinis Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) renginys, kurio svarbiausias tikslas - suteikti kaip įmanoma daugiau žinių ir kompetencijų organizacijos nariams bei liberalizmu besidominčiam jaunimui. iškeliantis tobulėjimą organizacijoje į aukštesnį lygmenį. Renginio metu visi dalyviai turėjo galimybę ne tik išgirsti apie laisvės idėjas ekonominiame, socialiniame bei politiniame visuomenės gyvenime, bet ir pajusti laisvės skonį!

forumas
LLJ Forumas ``Alkoholizmas: tarp priežasties ir rezultato``

2016 metų kovo 23 d. 14 val. Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) LR Seime surengė forumą „Alkoholizmas - tarp priežasties ir rezultato”. Renginyje ekspertai kartu su jaunimo organizacijų atstovais aptarė alkoholio vartojimui mažinti skirtas prevencijos priemones.

pirmininkai
LLJ Pirmininkų forumas 2015

2015 metų lapkričio 28-29 d. įvyko Lietuvos liberalaus jaunimo Pirmininkų forumas 2015. Didžiausiame organizacijos skyrių lyderių susitikime susirinko per 40 dalyvių, buvo analizuotos Seimo rinkimų, teisinių žinių, skyrių problematikos, lėšų pritraukimo, politinių kampanijų, tarptautinių reikalų temos.

seimas
``Rytojaus Seimas``

„Dabar daug problemų kylą dėl nesugebėjimo tarpusavyje komunikuoti. Dabar turime realią galimybę keisti nusistovėjusias taisykles, privalome ja pasinaudoti. Juk visų mūsų tikslas yra konkurencingesnė, laisvesnė ir pažangesnė Lietuva“, – teigė Lietuvos liberalus jaunimo atstovė Kotryna Tamkutė. #dirbantilietuva #LLJ #JKL #LSDJS #JOD #socmodelis

sueiga (1)
27-oji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga

2015 metų spalio 17-ąją įvyko 27-oji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga. Antrai kadencijai buvo perrinktas LLJ Pirmininkas Mantas Šnioka, išrinkti 13 LLJ Tarybos narių, LLJ Garbės nariais tapo Miroslavas Monkevičius bei Maksimas Reznikovas, o apdovanojimas ``Labiausiai laisvei nusipelnęs 2015`` skirtas atlikėjui Andriui Mamontovui.

akademija (1)
LLJ Rudens akademija 2015

2015 metų spalio 3-4 dienomis įvyko LLJ Rudens akademija! Džiaugiamės aktyviu visos Lietuvos liberalaus jaunimo skyrių dalyvavimu ir įsitraukimu!

vasaros mokykla (1)
LLJ Vasaros mokykla 2015

LLJ Vasaros mokykla 2015 jau baigėsi, tačiau ne vienam iš mūsų - tai tik pradžia! Per šias kelias dienas patirta daugiau nei buvo įmanoma tikėtis, sutikta daugiau nuostabių žmonių nei kas nors kada galėjo įsivaizduoti, išgyventa daugiau nei galima įvairiausių emocijų ir patirta jausmų!

festas (1)
LLJ vasaros festas 2015

Kaip ir kasmet Lietuvos liberalaus jaunimo nariai susirenka į tradicinį organizacijos renginį- LLJ vasaros festivalį. Šiais metais renginyje vyko įvairiausios veiklos: sporto turnyrai, diskusijos, gyvo garso koncertai, tradicinės pirmininkų krikštynos ir begalė kitų užsiėminų!

taurage
LLJ Regionioninė konferencija Tauragėje

2015 metų birželio 25-26 dienomis įvyko pirmoji LLJ Regioninė konferencija Tauragėje!!! Programoje - asmeninių gebėjimų ugdymas ir žinių apie organizacijos valdymą bei laisvės idėjas mokymai.

partneryste
LLJ konferencija „Civilinė partnerystė Lietuvoje – galimybės ir perspektyvos``

2015 metų birželio 3-ąją Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko LLJ inicijuotas forumas „Civilinė partnerystė Lietuvoje – galimybės ir perspektyvos”. ``Labai džiaugiamės aktyviu visų dalyvavimu ir norime padėkoti už konstruktyvią ir racionaliais argumentais grįstą diskusiją.

jav
Konferencija ``Laisvosios prekybos sutartis tarp ES ir JAV``

Lietuvos liberalus jaunimas, nuosekliai palaikydamas laisvos rinkos principus bei reaguodamas į pastaruoju metu vykstančias derybas dėl Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties, 2015 metų gegužės 13 d. (trečiadienį) surengė konferenciją „Laisvos prekybos sutartis tarp ES ir JAV – perspektyvos ir lūkesčiai“.

PA
LLJ Pavasario Akademija 2015

``Laisvė – ne dykinėjimas, o laisvas naudojimasis laiku, darbo ir veiklos pasirinkimas.`` Su tokiomis mintimis pradėjome ir užbaigėme 2015 metų kovo 20-22 d. Marijampolėje vykusią LLJ Pavasario Akademiją.

g20
LLJ G20 2014

Lietuvos liberalus jaunimas (toliau - LLJ) skubiai reaguodamas į mūsų šalyje nusistovėjusią situaciją, kurios pagrindiniu akcentu tapo užsitesęs visų partijų savivaldos rinkimų sąrašų paskelbimo procesas, šių metų gruodžio 13-14 d. sušaukė neeilinį Lietuvos liberalaus jaunimo Didžiojo dvidešimtuko (LLJ G20) viršūnių susitikimą Kaune. Renginyje dalyvavo kiečiausi Lietuvos liberalai, buvo aptartos strateginės veiklos kryptys naujai bręstančiai liberaliai revoliucijai ir išsigryninti pagrindiniai probleminiai taškai.

26 sueiga
26-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga
politinis kompasas
Politinis kompasas Baltijos kelio 25-mečio minėjime

Dalyvaujam renginyje „Koks tu ir aš - tokia ir Lietuva“ prie Baltojo tilto. #LLJ #BaltijosKelias25

mokykla 14
LLJ Tarptautinė vasaros mokykla 2014

Vasaros mokykla - tradicinis Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) renginys, kuriame dalyvauti galima vieną kartą gyvenime! Jo metu LLJ nariai susipažįsta su liberalizmo istorija, vertybėmis, susitinka su liberaliais ir ne tik Lietuvos politikos bei visuomenės veikėjais, dalyvauja žaidimuose ir simuliacijose, kurie padeda suvokti savo vertybes ir ugdo įgūdžius skirtingose srityse. Šiais metais Lietuvos liberalaus jaunimo Vasaros mokykla buvo tarptautinė, turėjome svečių iš kitų Europos šalių.

Lietuvos liberalus jaunimas, Visos teisės saugomos ©