Lietuvos liberalus jaunimas
  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

  • Kartu net prieš vėją nuo 1991 metų...

Nuotraukų galerija

2018 metai

26-asis LLJ gimtadienis

Vėjuotą sausio savaitgalį daugiau nei šimtas Lietuvos liberalaus jaunimo šeimos narių bei organizacijos draugų sugūžėjo į Klaipėdą atšvęsti jau 26-ojo LLJ gimtadienio. Nepakartojama atmosfera, nerealūs kostiumai ir disco muzika lydėjo visą vakarą. Dar kartą dėkojame visiems atvykusiems ir, žinoma Klaipėdos liberaliam jaunimui, kuris taip šiltai mus priėmė. O dabar žengiame į 27 organizacijos gyvavimo metus, skrisdami kartu net prieš vėją!

2017 metai

Vilniaus ESFL Regioninė Konferencija 2017

At ISM University of Management and Economics we took a glimpse at the future and what it is holding for us. We are thankful to speakers from Lietuvos inovacijų centras/Lithuanian Innovation Centre, Monetha, Hanner and attendees for their contribution to the event and active participation in raising discussions. Special thanks to our partners: Crustum, Elska Coffee, Revolut, Drama Burger, Akvilė, Elitinis dizainas - reklamos gamyba

29-oji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga

Šių metų spalio 28 dieną Vilniuje įvyko 29-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga. Vienos didžiausių jaunimo nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje pirmininku internetinio balsavimo metu buvo išrinktas Mykolas Knyza, organizacijos vairą perėmęs iš Mantvydo Šemetos. Sueigos metu buvo ne tik patvirtinti organizacijos veiklą įprasminantys dokumentai, bet ir pristatyta LLJ elektroninė parduotuvė.

Projektas ``We are the same``

Rugpjūčio 30 - rugsėjo 2 dienomis Lietuvos liberalus jaunimas įvykdė Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų taryba remiamą projektą. Kartu su partneriais iš Ukrainos Liberal Democratic League of Ukraine, keturias dienas tyrinėjome bendras istorines linijas, pažindinomes su savo organizacijomis, politinėmis situacijomis, rašėme bendrą rezoliuciją tolimesniam bendradarbiavimui ir smagiai kartu leidome laiką kultūriniame vakare, orientacinėse varžybose po Vilniaus miesto centrą.

LLJ Vasaros mokykla 2017

2017 metų rugpjūčio 16-20 dienomis, Trakų rajone įvyko kasmetinis tradicinis LLJ renginys ``Vasaros mokykla``. Per trisdešimt labiausiai motyvuotų narių, 5 dienas gilino žinias liberalizmo srityje, pažindinosi su tarptautinėmis galimybėmis, mokėsi rinkodaros, komunikacijos, projektų rašymo ir kitų organizacinių įgūdžių. Dalyvių komanda stiprėjo ne tik žiniomis, bet ir išbandė save ir draugus naktiniame žygyje po Trakų miestą.

LLJ Vasaros festivalis 2017

2017 metų liepos 21-23 dienomis, tradiciškai prie Rubikių ežero LLJ nariai iš visų Lietuvos skyrių rinkosi tam, kad susipažintų ir pabendrautų neformalioje aplinkoje, padiskutuotų laisvės tematika ir gamtos apsuptyje pabuvę parsivežtų daugybę įspūdžių.

Pavasario akademija 2017

2017 metų balandžio 7-9 dienomis, Kelmės rajono Kryžbarko sodyboje prabėgo dar vienas tradicinis LLJ renginys ``Pavasario akademija``. Dalyviai iš įvairių LLJ skyrių susirinko vienoje vietoje, kad išmoktų ir sužinotų daugiau apie liberalizmą, ekonomiką, tarptautinę politiką ir žmogaus teises pasitelkiant paskaitas, diskusijas, debatus.

LLJ Akcija ``Už laisvę mylėti``

2017 vasario 14 dieną Nepriklausomybės aikštėje įvyko Lietuvos liberalaus jaunimo organizuota akcija ``Už Laisvę Mylėti``. Renginio metu vyko inscenizuota vestuvių ceremonija, kurios vedėju tapo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Mark Adam Harold. Akcijos tikslas - atkreipti dėmesį į partnerystės įstatymą, kuris jau nuo 2002-ųjų metų lieka neišspręstas bei skatinti toleranciją homoseksualioms poroms.

25-asis LLJ gimtadienis

2017 metų sausio 21-ąją praūžė jau 25-asis Lietuvos liberalaus jaunimo gimtadienis!

2016 metai

28-oji LLJ Sueiga

2016 metų spalio 15-16 dienomis Vilniuje įvyko 28-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga. Joje dalyvavo LLJ nariai iš visos Lietuvos, buvo priimti svarbiausi organizacijos gyvenimą formuojantys sprendimai. Vienos didžiausių jaunimo nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje pirmininku internetinio balsavimo metu buvo išrinktas Mantvydas Šemeta, organizacijos vairą perėmęs vienerių metų kadencijai.

ESFL Vilniaus Regioninė konferencija 2016

2016 metų rugsėjį Vilniuje Socialinių mokslų kolegijoje vyko Lietuvos liberalaus jaunimo kartu su European Students For Liberty organizuota Vilniaus Regioninė konferencija. Jos metu sulaukėme daugiau kaip 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų valstybių, pranešimus skaitė daugiau kaip 20 pranešėjų, savo srities ekspertų.

LLJ Rudens Akademija 2016

2016 metų rugsėjo 17-18 dienomis įvyko LLJ Rudens akademija! Džiaugiamės susirinkusiu gausiu būriu aktyvių narių iš visos Lietuvos liberalaus jaunimo skyrių. Dviejų dienų programos metu vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai kontaktų užmezgimo, darbo komandoje, lėšų paieškos, projektų rašymo, žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos temomis.

LLJ Regioninė konferencija Kaune

2016 metų liepos 30-31 dienomis Kaune įvyko LLJ Regioninė konferencija. Jos dalyviai iš Kauno, Utenos ir Jonavos liberaluas jaunimo skyrių dalyvavo diskusijoje su LLJ Pirmininku, pokalbyje apie ideologijas ir įvairiausius jų kontekstus su LLJ senbuviu Vytautu Mitalu bei mokėsi rašyti svarbiausius organizacijos dokumentus, išreikšti ir atstovauti savo nuomonę institucijose, kitose organizacijose.

LLJ Vasaros mokykla 2016

2016 metų rugpjūčio 17-21 dienomis Bikuškio dvare įvyko tradicinė LLJ Vasaros mokykla. Renginyje dalyvavo per 30 dalyvių iš visos Lietuvos, sulaukėme pranešėjų iš įvairiausių sričių, ugdėmės asmenines ir darbo komandoje kompetencijas, analizavome laisvės idėjų principus ir istoriją Lietuvoje, susitelkėme ties bendrų renginių ir projektų kūrimu.

LLJ Vasaros festivalis 2016

2016 metų liepos 22-24 dienomis Anykščių rajone, prie Rubikių ežero praūžė Lietuvos liberalaus jaunimo Vasaro festivalis! Daugiau kaip pusantro šimto dalyvių tris dienas praleido liberaliausioje kompanijoje liberaliausiame vasaros renginyje. Kartu šokome, dainavome, dalinomės mintimis, diskutavome, sportavome ir buvome kartu.

Lietuvos laisvės nuo mokesčių diena 2016

2016 metų gegužės 18 d. šventėme Laisvės nuo mokesčių dieną! Pirmasis startas buvo duotas Vilniuje - nuo Baltojo tilto nuleidome 10 metrų ilgio čekį, kuriame matyti, kaip valstybė paskirsto mūsų sumokamus mokesčius. Vėliau renginiai išsisklaidė po visą Lietuvą!

LLJ Mokymai

2016 gegužės 22-ąją Vilniuje įvyko LLJ rengti mokymai apie veiklų viešinimą, komunikaciją, socialines kampanijas bei lėšų paiešką.

LLJ Pavasario akademija 2016

LLJ Pavasario akademija - kasmetinis Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) renginys, kurio svarbiausias tikslas - suteikti kaip įmanoma daugiau žinių ir kompetencijų organizacijos nariams bei liberalizmu besidominčiam jaunimui. iškeliantis tobulėjimą organizacijoje į aukštesnį lygmenį. Renginio metu visi dalyviai turėjo galimybę ne tik išgirsti apie laisvės idėjas ekonominiame, socialiniame bei politiniame visuomenės gyvenime, bet ir pajusti laisvės skonį!

LLJ Forumas ``Alkoholizmas: tarp priežasties ir rezultato``

2016 metų kovo 23 d. 14 val. Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) LR Seime surengė forumą „Alkoholizmas - tarp priežasties ir rezultato”. Renginyje ekspertai kartu su jaunimo organizacijų atstovais aptarė alkoholio vartojimui mažinti skirtas prevencijos priemones.

2015 metai

``Rytojaus Seimas``

„Dabar daug problemų kylą dėl nesugebėjimo tarpusavyje komunikuoti. Dabar turime realią galimybę keisti nusistovėjusias taisykles, privalome ja pasinaudoti. Juk visų mūsų tikslas yra konkurencingesnė, laisvesnė ir pažangesnė Lietuva“, – teigė Lietuvos liberalus jaunimo atstovė Kotryna Tamkutė. #dirbantilietuva #LLJ #JKL #LSDJS #JOD #socmodelis

LLJ Pirmininkų forumas 2015

2015 metų lapkričio 28-29 d. įvyko Lietuvos liberalaus jaunimo Pirmininkų forumas 2015. Didžiausiame organizacijos skyrių lyderių susitikime susirinko per 40 dalyvių, buvo analizuotos Seimo rinkimų, teisinių žinių, skyrių problematikos, lėšų pritraukimo, politinių kampanijų, tarptautinių reikalų temos.

LLJ Regionioninė konferencija Tauragėje

2015 metų birželio 25-26 dienomis įvyko pirmoji LLJ Regioninė konferencija Tauragėje!!! Programoje - asmeninių gebėjimų ugdymas ir žinių apie organizacijos valdymą bei laisvės idėjas mokymai.

LLJ Rudens akademija 2015

2015 metų spalio 3-4 dienomis įvyko LLJ Rudens akademija! Džiaugiamės aktyviu visos Lietuvos liberalaus jaunimo skyrių dalyvavimu ir įsitraukimu!

LLJ Vasaros mokykla 2015

LLJ Vasaros mokykla 2015 jau baigėsi, tačiau ne vienam iš mūsų - tai tik pradžia! Per šias kelias dienas patirta daugiau nei buvo įmanoma tikėtis, sutikta daugiau nuostabių žmonių nei kas nors kada galėjo įsivaizduoti, išgyventa daugiau nei galima įvairiausių emocijų ir patirta jausmų!

LLJ vasaros festas 2015

Kaip ir kasmet Lietuvos liberalaus jaunimo nariai susirenka į tradicinį organizacijos renginį- LLJ vasaros festivalį. Šiais metais renginyje vyko įvairiausios veiklos: sporto turnyrai, diskusijos, gyvo garso koncertai, tradicinės pirmininkų krikštynos ir begalė kitų užsiėminų!

27-oji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga

2015 metų spalio 17-ąją įvyko 27-oji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga. Antrai kadencijai buvo perrinktas LLJ Pirmininkas, išrinkti 13 LLJ Tarybos narių, LLJ Garbės nariais tapo Miroslavas Monkevičius bei Maksimas Reznikovas, o apdovanojimas ``Labiausiai laisvei nusipelnęs 2015`` skirtas atlikėjui Andriui Mamontovui.

LLJ konferencija „Civilinė partnerystė Lietuvoje – galimybės ir perspektyvos``

2015 metų birželio 3-ąją Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko LLJ inicijuotas forumas „Civilinė partnerystė Lietuvoje – galimybės ir perspektyvos”. ``Labai džiaugiamės aktyviu visų dalyvavimu ir norime padėkoti už konstruktyvią ir racionaliais argumentais grįstą diskusiją.

Konferencija ``Laisvosios prekybos sutartis tarp ES ir JAV``

Lietuvos liberalus jaunimas, nuosekliai palaikydamas laisvos rinkos principus bei reaguodamas į pastaruoju metu vykstančias derybas dėl Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties, 2015 metų gegužės 13 d. (trečiadienį) surengė konferenciją „Laisvos prekybos sutartis tarp ES ir JAV – perspektyvos ir lūkesčiai“.

LLJ Pavasario Akademija 2015

``Laisvė – ne dykinėjimas, o laisvas naudojimasis laiku, darbo ir veiklos pasirinkimas.`` Su tokiomis mintimis pradėjome ir užbaigėme 2015 metų kovo 20-22 d. Marijampolėje vykusią LLJ Pavasario Akademiją.

LLJ G20 2014

Lietuvos liberalus jaunimas (toliau - LLJ) skubiai reaguodamas į mūsų šalyje nusistovėjusią situaciją, kurios pagrindiniu akcentu tapo užsitesęs visų partijų savivaldos rinkimų sąrašų paskelbimo procesas, šių metų gruodžio 13-14 d. sušaukė neeilinį Lietuvos liberalaus jaunimo Didžiojo dvidešimtuko (LLJ G20) viršūnių susitikimą Kaune. Renginyje dalyvavo kiečiausi Lietuvos liberalai, buvo aptartos strateginės veiklos kryptys naujai bręstančiai liberaliai revoliucijai ir išsigryninti pagrindiniai probleminiai taškai.

2014 metai

26-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga
LLJ Tarptautinė vasaros mokykla 2014

Vasaros mokykla - tradicinis Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) renginys, kuriame dalyvauti galima vieną kartą gyvenime! Jo metu LLJ nariai susipažįsta su liberalizmo istorija, vertybėmis, susitinka su liberaliais ir ne tik Lietuvos politikos bei visuomenės veikėjais, dalyvauja žaidimuose ir simuliacijose, kurie padeda suvokti savo vertybes ir ugdo įgūdžius skirtingose srityse. Šiais metais Lietuvos liberalaus jaunimo Vasaros mokykla buvo tarptautinė, turėjome svečių iš kitų Europos šalių.

Politinis kompasas Baltijos kelio 25-mečio minėjime

Dalyvaujam renginyje „Koks tu ir aš - tokia ir Lietuva“ prie Baltojo tilto. #LLJ #BaltijosKelias25

LLJ Vasaros stovykla 2014

Akimirkos iš 2014 metų LLJ vasaros stovyklos bei Tarybos posėdžio. Buvo geras laikas drauge! 🙂

Konferencija „Nėštumas: teisė ar prievolė?“

Lietuvos liberalaus jaunimo ir Lietuvos medicinos studentų asociacijos konferencija dėl abortų draudimo. Vyko 2014 m. kovo 5 d. LR Seime.

LLJ supports Ukraine!

United we stand for Ukraine's people, for democracy, freedom, human rights! Lithuanian liberal youth in Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena and Panevėžys on 19th of February evening.

22-asis LLJ gimtadienis „Pasaulio tautos“

Vasario 1-ąją dieną, besipriešindami žvarbiam vėjui, Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) nariai rinkose Jonavoje. Būtent čia šiemet buvo nuspręsta rengti ypatingą šventę – jau 22-ąjį LLJ gimtadienį.

Algirdo Kaušpėdo paskaita „Laisvė ir tvarumas“

Susitikimas su Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariu, roko grupės „Antis“ lyderiu, architektu ir LLJ Tarybos 2013 m. Labiausiai laisvei nusipelniusiu pripažintu Algirdu Kaušpėdu. Susitikimo metu A. Kaušpėdas vedė paskaitą „Laisvė ir tvarumas“, vyko diskusija. Taip pat LLJ Valdyba įteikė Labiausiai laisvei nusipelniusio apdovanojimą.

2013 metai

LLJ 25-oji Sueiga

Š.m. gruodžio 14 d., šeštadienį, Kaune, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko kasmetinis renginys - LLJ Sueiga. Orgnizacijos nariai, atvykę iš visų 11 Lietuvos skyrių, Sueigos metu antrai kadencijai patvirtino pirmininkę Mariją Markauskaitę, išrinko LLJ Tarybą, patvirtino naujus organizacijos įstatus, svarstė svarbiausius einamuosius organizacijos klausimus bei aptarinėjo ateities perspektyvas.

LLJ vasaros mokykla'13
LLJ vasaros stovykla'13
Liberalų forumas | Neeilinė sueiga | Mokymai
Lietuvos liberalus jaunimas akcija „Andriukoliozė''
Diskusija ``Partnerystės instituto galimybės Lietuvoje``

2012 metai

Vasaros mokykla'12
MESK PIRŠTINĘ LIBERALUI (2012 balandis)

2012 m. balandžio 26d. Vilniuje vykusios diskusijos MESK PIRŠTINĘ LIBERALUI : ``Tautinė valstybė XXI a.: kodėl (ne)reikalinga?`` akimirkos.

MESK PIRŠTINĘ LIBERALUI (2012 kovas)

2012 m. kovo 13 d. Vilniuje vykusios diskusijos MESK PIRŠTINĘ LIBERALUI : ``Moterų teisės: ar neužtenka žmogaus teisių?`` akimirkos.

Politinio kompaso akademija

2012 metų vasario 23 - 26 dienomis Lietuvos liberalus jaunimas ``Politinio kompaso akademija`` užbaigė ``Politinio kompaso projektą``. Politinio kompaso akademijos metu geriausiems Politinio kompaso susitikimų dalyviams buvo suteikta galimybė išmokti naujų dalykų apie skirtingas ideologijas, politinės filosofijos mintis.

LLJ Liberalų vakaras

Vasario mėnesio LLJ liberalų vakaro metu LLJ nariai ir svečiai kartu su Dr. Dariumi Udriu diskutavo apie JAV Prezidento rinkimus, skirtumus tarp amerikietiškųjų respublikonų ir demokratų bei... ilgai ir linksmai bendravo tarpusavyje. 🙂

Protestas prieš ACTA

Š.m. vasario 11 dieną, 12 val. Vinco Kudirkos aikštėje Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija (VLJO) kartu su Lietuvos liberaliu jaunimu (LLJ), bendradarbiaudami su prieš ACTA sutartį nusiteikusiais žmonėmis, surengė protesto akciją. Šaltą šeštadienio rytą Vinco Kudirkos aikštėje susirinko apie tūkstantį asmens teisei į privatumą bei interneto laisvei neabejingų žmonių.

LLJ Liberalų vakaras (2012 sausis)

Pirmojo 2012 metų LLJ liberalų vakaro metu LLJ nariai ir svečiai turėjo galimybę pagilinti žinias apie Austrijos ekonomikos teorijos mokyklą bei... dar kartą susitikti su bendraminčiais. 🙂

2011 metai

LLJ 20-as gimtadienis!
LLJ 23-oji Sueiga

Gruodžio 3 d. Vilniuje įvyko 23-ioji Lietuvos liberalaus jaunimo Sueiga, kurios metu išrinkta naujoji Pirmininkė Eglė Markevičiūtė, priimtas manifestas, programinės nuostatos ir įstatai.

LLJ Liberalų forumas (2011 lapkritis)

2011 metų lapkričio 4 d. LLJ klausė - ar laisvė prieš 20 metų atrodė kitokia, nei yra dabar, ar laisvės veikti tikrai daugiau, ar problemos, su kuriomis susiduria Lietuvoje gyvenantys individai yra sąlygotos laisvės veikti varžymo.

LYMEC Young Leaders Meeting 2011, Vilnius
LLJ 20-mečio Vasaros Mokykla
LLJ VASAROS STOVYKLA'11
LLJ akcija: ``Leiskit balsuoti nuo sofos!``

2011 metų birželio 7 d. Lietuvos liberalus jaunimo atstovai, keliaudami nuo Lukiškių aikštės link LR Seimo, kvietė Parlamento narius savo sprendimais nepažeisti rinkėjų teisės balsuoti „nuo sofos“ bei pritarti internetinio balsavimo iniciatyvai.

Liberalų vakarai

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį LLJ organizuojamo Liberalų vakaro metu liberalai iš įvairių organizacijų, partijų (ir nebūtinai joms priklausantys), turi galimybę kartu susirinkti, diskutuoti aktualiomis temomis su bendraminčiais, keistis idėjomis, kontaktais ir taip stiprinti Lietuvos liberalų bendruomenę.

LLJ Pavasario Akademija 2011
19-as LLJ gimtadienis Klaipėdoje

2011 m. sausio 22 d. 19-as LLJ gimtadienis Klaipėdoje! Vakaro tema: „Stebuklų šalis“ 🙂

LLJ akcija „Už laisvą Baltarusiją!“

2011 m. sausio 5 d. Lietuvos liberalus jaunimas aštuoniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Radviliškyje, Lazdijuose ir Telšiuose organizavo Baltarusijos palaikymo akciją „Už laisvą Baltarusiją“.

2010 metai

22-oji LLJ Sueiga

Gruodžio 4-ąją, šeštadienį, Šiauliuose įvyko 22-oji Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) Sueiga. Naująja LLJ Pirmininke išrinkta buvusi vicepirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Vasaros mokykla 2010

Akimirkos iš LLJ lyderių kalvės 🙂

LLJ Vasaros stovykla 2010

Saulė, maudynės, bendraminčių būrys, muzika, futbolas, viktorina, šokiai... Visa tai, kaip ir kasmet, galėjote patirti LLJ liberaliausiame vasaros savaitgalyje!

ALDE Summer Academy

Julius Lizūnas ir Aušrinė Armonaitė dalyvavo ALDE ir LYMEC organizuotoje vasaros akademijoje ``The Euro and Eurozone stability``.

Baltic Pride: Už lygybę!

Lietuvos liberalaus jaunimo nariai išsakė savo palaikymą žmogaus teisėms pirmosiose LGBT ir juos palaikančiųjų eitynėse ``Už lygybę``.

Diskusija ``Tolerancija ir patriotizmas``

2009 metai

LLJ Sueiga 2009

General Assembly of Lithuanian Liberal Youth, 2009, Kaunas, Lithuania. National Board: Chair - Edgaras Stanišauskas Vice-chair - Aušrinė Armonaitė International Officer - Eglė Markevičiūtė Political Officer - Grėtė Švėgždaitė Fundraising coordinator - Danas Rakauskas Project coordinator - Aurelija Kukytė Department coordinator - Jūratė Leleivaitė

LLJ Vasaros Mokykla 2009

LLJ lyderių kalvė LLY Summer School 2009.

LLJ vasaros stovykla 2009

Liberaliausias vasaros savaitgalis!

Seni laikai - geri laikai

Koks Lietuvos liberalus jaunimas buvo anksčiau? 🙂

Lietuvos liberalus jaunimas, Visos teisės saugomos ©