Data: kovo 6, 2017 Tema: Skelbimai ir veiklos

Šių metų kovo 4-5 dienomis Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko LiJOT Žiemos forumas. Renginio tema apėmė darbą su jaunimu ir savanorystę, kvietė jaunimo organizacijų atstovus išsakyti savo pozicijas ir pasidalinti mintimis, aptarti galimus pasiūlymus ir iššūkių sprendimo būdus. Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) nuomonę šiame renginyje atstovavo Kotryna Tamkutė bei Mykolas Knyza.

Žiemos forumo metu buvo siekiama atrasti ir išdiskutuoti idėjas LiJOT pavasario Asamblėjai ir tolesnėms veikloms. Renginio metu LiJOT organizacijų atstovai kalbėjosi aktualiausiomis jaunimo politikos temomis, siekiama suformuoti konkrečias pozicijas, rekomendacijas, pasiūlymus įvairioms institucijoms, jaunimo organizacijoms aktualiais klausimais.

„Savanorystės ir darbo su jaunimu klausimai yra aktualūs ne tik jaunimo ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms, bet ir visai visuomenei. Ne paslaptis, jog nuo šių temų įsitvirtinimo viešojoje erdvėje ir aiškaus įprasminimo valstybės dokumentuose priklauso ir visuomenės gyvenimo kokybė, jos ateitis. – teigia Kotryna Tamkutė, atstovavusi LLJ poziciją LiJOT Žiemos forume. „Juk auginame dabartį, o ji prasideda nuo mūsų pačių.“

LiJOT Žiemos forumo metu buvo kelti klausimai, kaip pripažinti kompetencijas ir patirtį, įgytą jaunimo organizacijose, kokių reikia įstatyminės bazės pakeitimų, norint stiprinti jaunimo politikos palaikymą Lietuvoje, kaip užtikrinti kokybišką darbą su jaunimu, jaunimo centrų ir jaunimo erdvių bendradarbiavimą su jaunimo organizacijomis. Diskusijas su jaunimo organizacijų atstovais moderavo Jaunimo bendradarbiavimo agentūros (JTBA) vadovė Guoda Lomanaitė bei VŠĮ „Creativitas“ vadovė Agnė Rapalaitė.

Rašyk komentarą