Sausio 21 d., 14 val. Baltjos šalių jaunimas dalyvavo CETA (Kanados ir Europos Sąjungos ekonominės sutarties) palaikymo akcijoje. Tai buvo atsakas į ,,Prieš TTIP ir CETA. Europiečių iniciatyva“ tuo pat organizuojamą protestą „Ate, teta Ceta #StopCETA”.
,,Mes, jauni žmonės, manome, kad CETA yra galimybė plėsti investicijas, kurti darbo vietas jaunimui, tai sutartis tarp vienų didžiausių pasaulio rinkų, kuri sąlygotų protekcionistinių barjerų naikinimą, mokesčių mažinimą ir palankesnes sąlygas verslui.“- teigė Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos (VLJO) pirmininkė Deimantė Rimkutė.
Akcijos metu Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija kartu su Latvijos ir Estijos liberalaus jaunimo organizacijomis su vėliavomis ir plakatais išsakė savo poziciją CETA susitarimo klausimu. ,,Matome poreikį palaikyti europietišką poziciją suintensyvėjus anti europietiškoms jėgoms“ – teigia Deimantė Rimkutė.
,,Prekybos barjerų panaikinimas reiškia mažesnes kainas vartotojams, platesnį pasirinkimą ir didesnes galimybes Lietuvos verslui. Tai – Lietuvos interesas.“ – teigė akcijoje dalyvavęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas.
Akcijoje dalyvavo Latvijos ir Estijos liberalaus jaunimo nariai ir Europos liberalaus jaunimo (LYMEC), vienijančio Europos liberalias organizacijas, atstovas Edgaras Mascinskas, kuris teigė: ,,Mes, europiečiai, privalome būti konkurencingesni ir atviresni glaudesniems prekybos santykiams su mūsų partneriais už Atlanto. Atsisakydami šios galimybės, mes atsisakome turtingesnės ir atviresnės ateities Europai”