Šių metų Lapkričio 26 – 27 dienomis įvyko kasmet organizuojamas Lietuvos liberalaus jaunimo Pirmininkų Forumas.

Dvi dienas Lietuvos centre – Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vykusiame Pirmininkų Forume žinių ir patirties įvairiose organizacinėse srityse sėmėsi skyrių pirmininkai bei jų pagalbininkai. Pirmąją Pirmininkų forumo dieną pradėjo Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkas Mantvydas Šemeta papasakodamas kaip veikia pagrindiniai LLJ organai bei kokią reikšmę skyriui turi juridinis asmuo. Seimo narė, buvusi LLJ Pirmininkė Aušrinė Armonaitė, aptarė skyrių problematiką, pateikė pavyzdžių kaip tas problemas spręsti. ES tarnautojas, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas Arnoldas Pranckevičius papasakojo kokios savybės yra reikalingos būti lyderiu, pažymėjo realius politinės lyderystės pavyzdžius. Buvęs LLJ valdybos narys Vladas Polevičius paaiškino ko reikia norint parašyti gerą projektą, priminė apie artėjančius projektus, į kuriuos LLJ skyriai gali aplikuoti savo paraiškas. VU Studentų atstovybės narys Arnas Sudentas smulkmeniškai paaiškino kaip reikia prisitraukti lėšų bei kaip elgtis derybų metu. Lietuvos liberalaus jaunimo valdybos narys Manvydas Jauga kalbėjo apie viešinimą, kaip išnaudoti socialinius tinklus bei kokių klaidų nedaryti. Pirmosios dienos pabaigą vainikavo viešojo kalbėjimo simuliacija, kurios metu dalyviai turėjo išbandyti savo viešojo kalbėjimo sugebėjimus netradicinėmis temomis.

Antrąją dieną pradėjo Jolanta Račkienė iš įmonės „Marketingo sprendimai“. Ji papasakojo apie brandingą, kaip jis yra kuriamas bei kokių taisyklių reikia laikytis. Po Brandingo Gerda Vaičiūnaitė iš Lietuvos Jaunimo organizacijų tarybos pasakojo apie LiJOT veiklą. Galiausiai Lietuvos liberalaus jaunimo valdybos narys Paulius Zanevičius pristatė Liberalizmo penkių lygių sistemą bei leido Pirmininkams patiems pirmiems išbandyti pirmojo liberalizmo lygio testo prototipą.

Renginio metu taip pat buvo pristatytas LLJ Instagram puslapis, o už tam tikras veiklas dalyviai turėjo progą laimėti įvairius prizus. Programoje vykdyti mokymai buvo skirti organizacijos narių kompetencijų bei organizacinių žinių ugdymui.