Data: spalio 24, 2016 Tema: Skelbimai ir veiklos

Šių metų spalio 22-23 dienomis Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, vyko 41-oji Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Asamblėja, kurioje dalyvavo ir Lietuvos liberalaus jaunimo (LLJ) delegatai. Renginio metu buvo svarstyti du organizacijų narių teikti dokumentai bei išrinktas vienas LiJOT Valdybos narys.

 

41-ojoje LiJOT Asamblėjoje buvo pateikta LiJOT Prezidento ir Valdybos ataskaita, kurioje atsispindėjo esminės veiklos laikotarpyje nuo pavasario iki šio rudens. Organizacijų delegatai dalyvavo interesų grupėse dėl regioninių reikalų, dėl tarptautinių galimybių ir savanoriškos veiklos įteisinimo. Darbo grupėse buvo svarstyti dveji dokumentai, pateikti LiJOT organizacijų narių. Tai pozicija dėl psichologų praktinės veiklos įstatymo bei rezoliucija dėl socialinių valandų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose. Nepaisant ilgų diskusijų darbo grupėse, nei vienas iš šių dokumentų nebuvo priimti plenarinio posėdžio metu.

 

Asamblėjos metu į LiJOT Valdybos nario vietas kandidatavo Asta Dilytė ir Tadas Vaidvilavičius. Tačiau po ypatingai aršios ir aktyvios klausimų-atsakymų sesijos bei pasisakymų “už ir prieš” Asamblėjos delegatai į LiJOT Valdybą išrinko Tadą Vaidvilavičių, pusantrų metų eiti LiJOT Valdybos nario pareigas. Taip pat buvo išrinkti nominantai, kiekvienais metais skelbiamiems LiJOT apdovanojimams. Kas tapo Metų jaunimo iniciatyva, Metų jaunimo organizacijų lyderis, 2016 metų jaunimo organizacijų partneris, Metų jaunimo ambasadorius, 2016 metų žmogus, labiausiai nusipelnęs jaunimui sužinosime gruodžio mėnesį vyksiančiame LiJOT Padėkos vakare.

 

41-ojoje LiJOT Asamblėjoje dalyvavo šie LLJ nariai: Mantvydas Šemeta (bazinis balsas), Kotryna Tamkutė (papildomas balsas), Rūta Ruginytė (papildomas balsas) ir Armandas Kaminskis (papildomas balsas).

Rašyk komentarą