Kaip ir kasmet, rugsėjo pradžioje Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos Sueiga. Vilniaus skyrius palydėjo Kotryną Vitkauskaitę ir išsirinko naują skyriaus pirmininkę Deimantę Rimkutę.

Sueigos metu buvo pristatyti metų darbai bei didžiausi renginiai kaip konferencija apie pabėgelių krizę, Jaunimas valdžioje, prisimintas skyriaus reagavimas į politinius įvykius – neštas LLRI vadovėlis  Birutei Vėsaitei, padovanotas kopūstas Audronei Pitrėnienei, Liberty Classes paskaitų ciklas, vykęs 6 Lietuvos miestuose, narkotikų politikos konferencija su tarptautiniu pranešėju iš Urugvajaus bei tradiciniai organizacijos renginiai: Rudeniai šaukimai, Laisvės nuo mokesčių diena, VLJO Kalėdos ir du komandos tvirtinmo renginiai, Lyderystės formas ir Teambuilding.

Į VLJO pirmininko postą kandidatavo du kandidatai – Deimantė Rimkutė ir Justas Dovydėnas. Abu kandidatai buvo gerai pasiruošę ir turėjo surinkę geras komandas, tačiau daugiausiai balsų surinko Deimantė Rimkutė, ji džiaugėsi: „Su pareiga ateina atsakomybė, o su atsakomybe – laisvė. Laisvė yra veikti! Ačiū už pasitikėjimą ir palaikymą!“ – dėkojo ji.

Deimantės Rimkutės komandą sudaro: pavaduotojas Mykolas Knyza, atsakingas už politinius reiklus, finansininkas Giedrius Tvarijonas, Gytis Puišė – renginių organizavimas, Rusana Chodolenko – žmogiškieji ištekliai, Kamilė Kuktaitė – viešieji ryšiai.

Vilniaus skyrius dėkoja Kotrynai Vitkauskaitei ir jos komandai už nuostabius metus.

Naujos pirmininkės kontaktai: Deimantė Rimkutė pirmininkas.vljo@gmail.com / derimkute@gmail.com, 864873639