Rugsėjo 3-4 dienomis moksleiviai ir studentai iš skirtingų Lietuvos miestų rinkosi į jau antrus metus vykusį projektą „Jaunimas Valdžioje“. Šis Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos organizuotas renginys – tai priemonė skatinti jaunus žmones aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, didinti susidomėjimą politika, įsitraukimą į demokratinius procesus ir nevyriausybinių organizacijų veiklą. Sulaukėme 100 žmonių anketų, o į patį projektą atrinkome 50 labiausiai motyvuotų. Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti jaunus žmones su valdžios institucijų darbu, todėl vyko ekskursijos į Lietuvos Respublikos prezidentūrą, Valstybės pažinimo centrą, projekte viešėję politikai dalinosi savo darbo patirtimi.

Vytautas Mitalas, Vilniaus m. savivaldybės Tarybos narys, pristatė pagrindines politines ideologijas. Vienas LLJ steigėjų, Seimo narys Gintaras Steponavičius, pasakojo su kokiais sunkumais tenka susidurti dirbant Seime ir vyriausybėje. Aušrinė Armonaitė Vilniaus m. Tarybos narė papasakojo, kodėl yra svarbios ir kokį vaidmenį visuomenėje ir demokratijoje atlieka nevyriausybinės organizacijos. Taip pat prie projekto prisijungė Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kuris dalinsi mero darbo subtilybėmis.

Su Vilniaus m. savivaldybės Jaunimo reikalų skyriaus vedėju Jonu Laniausku dalyviai aiškinosi, kas yra jaunimo politika. Po diskusijos sudarytos darbo grupės rengė rezoliucijas švietimo ir jaunimo užimtumo temomis.