Jau 20 – us metus skaičiuojanti organizacija šių metų rugsėjo 3 d. susirinko į svarbiausią metų renginį – visuotinį narių susirinkimą. Kaip ir kiekvienais metais, Kauno liberalaus jaunimo Sueiga buvo pasitinkama su nostalgija ir jauduliu.

Vygintai Poderytei – Martinkienei vėl užėmus Sueigos pirmininkės vietą, peržvelgėme praėjusius organizacijos metus. Akvilė Gadrutė savo iššūkių pilną kadenciją užbaigė pristatydama veiklos bei finansų ataskaitas. Artėjo laikas versti kitą lapą organizacijos istorijoje ir rinkti naują žmogų, kuris artėjančius metus stovės už Kauno liberalaus jaunimo vairo.

Trys žmonės išreiškė norą užimti Akvilės vietą. Miglė Neverdauskaitė, Simonas Radzevičius ir Lukas Stanevičius po prisistatymų ir audringų debatų nekantriai laukė balsavimo rezultatų. Prireikė net dviejų turų išsiaiškinti, kas bus naujasis organizacijos pirmininkas. P

o įtempto balsavimo, balsų skaičiavimo komisijos pirmininkė paskelbė, kad ateinančius metus organizaciją pirmyn ves Miglė Neverdauskaitė. Taip pat, Sueigos metu kontrolės komisiją papildė dar du nariai – Akvilė Gadrutė ir Dovydas Lukaitis. Po jaudinančios ir be galo įdomios dienos, Kauno liberalaus jaunimo Sueiga buvo uždaryta.

Organizacija ir toliau tęs savo skrydį kartu, net ir prieš patį stipriausią vėją!

Kauno liberalaus jaunimo Pirmininkė Miglė Neverdauskaitė