Konferencija SAMOGITIA – tai regioninė ir jau kasmetine tapusi Telšių liberalaus jaunimo organizacijos rengiama konferencija. Šis renginys visada apjungia plataus spektro lektorius iš visos Lietuvos. Konferencijoje sukviečiami įvairaus amžiaus žmonės iš visos Lietuvos. Renginys įdomus tuo, kad atvykę lektoriai aptaria aktualiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas. Šią vasarą konferencija vyko antrą kartą. Kaip ir praeitais metais taip ir šiais, į Telšius atvykę lektoriai iš visos Lietuvos apžvelgė svarbiausius įvykius Lietuvoje bei užsienio šalyse. Tikimės, kad ši konferencija Telšiuose gyvuos dar daug metų ir jaunimas nesustos domėtis bei analizuoti to, kas vyksta ne tik mūsų šalyje, bet ir pasaulyje.

Renginys kaip ir visuomet apjungė plataus spektro lektorius iš visos Lietuvos:

– Telšių miesto architektas profesorius, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Algirdas Žebrauskas renginyje dalinosi krašto kultūros ir architektūros situacija šiuo metu.

– Šiais metais mūsų konferencijoje dalyvavo ir Raseinių liberalaus jaunimo narys Arnas Zmitra – bene labiausiai pilietiškumą skatinančio projekto Lietuvoje „Misija Sibiras 2016“ dalyvis. „Misija Sibiras“ – tai projektas, kurio metu lietuvių komanda tvarko tautiečių kapines tremties ir įkalinimo vietose, susitinka su Sibire gyvenančiais lietuviais. Šią vasarą Arnas bei jo kolegos aplankė Igarką, kur yra didžiausios lietuvių tremtinių kapinės. Konferencijos metu A. Zmitra papasakos apie misijos įspūdžius bei sunkumus.

– 15min.lt užsienio aktualijų žurnalistas, redaktorius, ironijos meistras Paulius Gritėnas atskleidė JAV rinkimų vertinimą iš liberaliosios pusės.

Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu ir tikimės, jog konferencija paliko neišdildomų įspūdžių.

Telšių liberalus jaunimas