Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) Socialinių mokslų kolegijoje (SMK)  balandžio 21-ąją pradeda viešųjų paskaitų ciklą, skirtą visiems norintiems daugiau sužinoti ne tik apie liberalizmą, bet ir susipažinti su politine filosofija, istorija, teise ar tiesiog šių dienų aktualijomis.

„Šių paskaitų tikslas yra paskatinti jaunų žmonių užimtumą ir pilietiškumą. Norime, jog kiekvienas turėtų galimybę išgirsti paskaitas, kad ir kur bebūtų, todėl nusprendėme jas transliuoti gyvai, o įrašus po paskaitų talpinti internete“ – džiaugėsi LLJ Politinių reikalų koordinatorė Kotryna Tamkutė. LLJ valdybos narės teigimu, kiekvienas šiame paskaitų cikle suras sau patinkančią temą; „Tiek pranešėjų, tiek temų sąrašas – nustebina. Jis labai platus, todėl drąsiai galiu teigti, jog kiekvienas šiame cikle atras tai, ką būtinai norės išgirsti.“
Kaip jau minėta, LLJ paskaitos ypatingos, nes jose galės dalyvauti visi norintys, nesvarbu kur bebūtų – Vilniuje, Klaipėdoje, Marijampolėje ar net užsienyje. Visa tai – tiesioginių transliacijų dėka. Po paskaitos, įrašas bus talpinamas internete, todėl turėsite galimybę juos išgirsti jums patogiu metu, todėl neverta nusiminti net ir paskaitą praleidus. Tačiau geriau nieko nelaukti, nes viešųjų paskaitų cikle išgirsite ne tik gerai pažįstamus LLJ senbuvius, bet ir politologus, istorikus, filosofus, ekonomistus, žurnalistus ir tiesiog geriausius Lietuvoje savo sričių specialistus. LLJ Viešųjų paskaitų metu pranešėjai ne tik išsakys savo nuomonę ir mintis apie politinę filosofiją, liberalių idėjų sklaidą Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pateiks šių dienų aktualijų vertinimus.